امروزه سایت های تفریحی سرگرمی، یکی از انتخاب های رایج برای کسب درامد است.

زیرا ماهیت مدل کسب و کار سایت های تفریحی سرگرمی، بسیار ساده است و بر یک اصل مهم در سئو یعنی “محتوا” استوار است.کلمه “تفریحی” نامی است که ما، روی این سایت ها نهادیم.در حقیقت سایت تفریحی، یعنی همه چیز! از اخبار اقتصادی، پزشکی، علمی بگیرید تا جک و لطیفه و آشپزی و دکوراسیون و گالری تصاویر زیبای طبیعیت، اتومبیل، مدل های لباس و پوشاک و ساعت تا آموزش های همسرداری و ادبیات!

در حقیقت سایت تفریحی سرگرمی یعنی سایتی که در آن از شیر مرغ تا جان آدمیزاد، محتوا وجود دارد! نحوه درامد سایت های تفریحی، عموما و بیشتر بر تبلیغات بنری یا پست ثابت استوار است و متاسفانه به خاطر مدیریت غلط بسیاری از وب مستریان، بخشی از درامد این سایت ها، از طریق پاپ اپ های مزاحم فراهم می شود!

سئوی سایت های تفریحی سرگرمی

در حقیقت سئوی پست های فراوان با موضوعات متعدد است، بر اساس کلمات کلیدی خاصی نیست و به گونه ای است که مشابه سایت های دانلود، همه صفحات، بعد از انتشار، باید رتبه خوبی کسب کنند و به این ترتیب، ورودی ها افزایش یابد.در سئوی سایت های تفریحی، نباید چند کیورد خاص را در نظر بگیرید! قدرت دامنه سایت های تفریحی، مهم ترین فاکتور رشد رتبه گوگل این گونه سایت هاست.شاید با خود تصور کنید، که کلمه کلیدی اصلی برای سئو سایت های تفریحی، کلمه “سایت تفریحی” یا “سایت سرگرمی” است.اگر چنین فکر می کنید سخت در اشتباهید!

اگر کل تمرکز شما بر این کیورد ها باشد، شما بیش از ۹۹ درصد پتانسیل سایت تفریحی خود را فراموش کردید! مهمتر از هر چیز، رشد رتبه صفحات داخلی برای سایت های تفریحی است.بدون اینکه بخواهید روی کیورد خاصی کار کنید! در حقیقت، در فرایند سئو سایت های تفریحی سرگرمی، بخش Keyword Research ، حذف شده است! یا حداقل، نقش کمرنگی دارد.بر خلاف سایت های متفاوت دیگری که مهمترین و اولین بخش فرایند سئوی آنها، انتخاب صحیح کلمات کلیدی است.

ما با تجریبات زیادی که در زمینه بهینه سازی سایت های تفریحی داریم، می توانیم در این امر، شما را یاری کنیم.در صورتی که قصد بهینه سازی سایت تفریحی خود را دارید و انتظار رتبه مناسب برای تک تک صفحات، و ایندکس سریع دارید، با ما در تماس باشید.

برخی از مشتریان ما

تیم سئو روز

امین پارسیان

امین پارسیان

متخصص لینک سازی
بهرنگ صادقی

بهرنگ صادقی

متخصص تولید محتوا
جمیله غفاریان

جمیله غفاریان

مسئول روابط عمومی
عادل احراری

عادل احراری

طراح سایت و توسعه دهنده اپلیکیشن
حامد مهدی زاده

حامد مهدی زاده

مدیر سئو روز
۰/۵ (۰ نظر)