سئو سایت تور ، گردشگری و آژانس مسافرتی

 

موضوع تور و گردشگری، یکی از پر رقابت ترین موضوعات در وب است و اکثر صاحبان این گونه وب سایت ها، سرمایه زیادی برای این کار اختصاص داده اند و بر خلاف سایت های شارژ و … که با رایگان یا با هزینه های کم، راه اندازی می شوند و وب مستران، هم اصلا بودجه چندانی برای رشد کسب و کار خود در نظر نگرفته اند، سایت های تور و گردشگری ، معمولا توسط شرکت های پر قدرت و دارای پشتوانه مالی، راه اندازی می شود و همین موضوع، رقابت را بسیار دشوار تر می کند.چون رقبا، محدودیت مالی زیادی ندارند.

این سایت ها، معمولا به دو صورت، کسب درامد می کنند.یا خودشان، واسط تبلیغاتی آژانس ها و مجریان تور و هتل ها و … هستند و مشتریانشان، آژانس ها و هتل ها هستند و یا خودشان مجری مستقیم تور های مسافرتی یا صاحبان هتل ها هستند.

از آنجایی که درامد مجریان تور های مسافرتی داخلی و خارجی، درامد کمی نیست، و ایرانیان هم، علاقه زیادی به سفر دارند و از هر تعطیلات، نهایت استفاده را برای مسافرت می برند، این موضوع، پتانسیل بسیار زیادی برای درامد زایی دارد.

برای سئو سایت های تور و گردشگری و آژانس های مسافرتی، علاوه بر بودجه کافی(بین ۱۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان) نیاز به تخصص و پیاده سازی تکنیک های خاص سئوست.زیرا سئو و کسب درامد و کاربر از طریق گوگل، بهترین راه برای جذب مشتری در این حوزه است و دارای Conversion Rate بسیار بالایی است.

در صورتی که قصد سئو و بهینه سازی سایت های تور، گردشگری، آژانس مسافرتی یا هتل ها را دارید، و یا سوالی در این باره دارید، با ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا

فرم درخواست مشاوره

تماس با سئو روز

سوالات خود را در زمینه خدمات سئو و طراحی وبسایت از ما بپرسید

خدمات سئو

09129175306

طراحی وبسایت

09399745151