سئو سایت شخصی

شاید تصور کنید، سئو و بهینه سازی و افزایش رتبه سایت های شخصی افراد، بسیار آسان و کم هزینه باشد! اگر چنین تصوری دارید، به این دلیل است که شاخص هایی که برای براورد قیمتهای سئو در نظر دارید، شاخص های درستی نیست.پیشنهاد می کنیم، مطلب قیمت سئو را مطالعه بفرمایید.

سئوی سایت های شخصی، مانند سایر سایت ها، به موضوع آن و کلمات کلیدی آن بستگی دارد و هیچ ارتباطی به شخصی، تجاری یا شرکتی بودن آن ندارد.ممکن است شما با نام خودتان، سایت شخصی راه اندازی نمایید و کلمات کلیدی مد نظر شما، صرفا نام و نام خانوادگی شما باشد.آن هم نام و نام خانوادگی که هیچ شباهتی به اشخاص مشهور ندارد.در این صورت، بله! سئوی سایت های شخصی بسیار آسان و کم هزینه است.

اما اگر شما یک خواننده هستید، و قصد دارید، تک تک نام آلبوم ها و اهنگ های شما، درنتایج گوگل رتبه بگیرد، یا خدمات صنعتی یا الکترونیکی انجام می دهید و قصد دارید، با کلمات مرتبط با کار شما، صفحات وب سایت شخصی شما در صدر نتایج گوگل قرار بگیرد، هزینه سئو سایت شخصی شما، با سایر سایت های غیر شخصی که در حوزه شما فعالیت می کنند، برابری خواهد کرد.

اگر قصد سئو و بهینه سازی سایت شخصی خود را دارید و تمایل دارید، نام شما به همراه خدماتتان و سایر مشخصات شما به بهترین شکل و با کمترین هزینه، در سطح اینترنت، شهرت پیدا کند، با ما تماس  بگیرید.سئو روز، آماده مشاوره و دریافت سفارشات شماست.

اسکرول به بالا

فرم درخواست مشاوره

تماس با سئو روز

سوالات خود را در زمینه خدمات سئو و طراحی وبسایت از ما بپرسید

خدمات سئو

09129175306

طراحی وبسایت

09399745151