سئو سایت فروشگاه

یکی از سوالاتی که همیشه درباره سئو سایت های فروشگاهی از کاربران و مشتریانمان می شنویم این است که سایت های فروشگاهی، کلمات کلیدی متعددی دارند.در نتیجه باید برای کدام کلمات آن سرمایه گذاری و هزینه کنیم؟ یا باید سایت های فروشگاهی را با کلمات کلی مثل فروشگاه اینترنتی ، بهینه سازی کنیم؟

جواب این است که کاملا بستگی به نوع فروشگاه شما دارد.قبل از هر چیزی باید بررسی کنید که کدام یک از دسته های سایت فروشگاهی شما، نرخ تبدیل (Conversion Rate) بیشتری دارد و زودتر شما را به سود می رساند؟بدون شک اولویت با کلمات کلیدی است که نرخ تبدیل بالایی دارند و سریعتر و راحت تر، به صدر نتایج راه پیدا می کنند.برای این امر، حتما آموزش انتخاب کلمات کلیدی را مطالعه نمایید.

بهترین روش سئو و بهینه سازی سایت های فروشگاهی و افزایش رتبه کلمات کلیدی آنها، ترکیب روش سئوی سایت های دانلود با سایر روش هاست.یعنی سئو در سطح برند و دامنه، با قدرت بسیار زیادی انجام شود که بسیاری از کلمات کلیدی، خود به خود، به صدر نتایج گوگل راه یابند و در کنار آن، برای سایر کلمات کلیدی رقابتی فروشگاه، اقدام و هزینه شود.

توجه: کلمات کلیدی کلی مثل “فروشگاه اینترنتی” دارای کمترین نرخ تبدیل هستند و افرادی که این کلمات را جستجو می کنند، کمتر به خریدار تبدیل می شوند.در عوض، افرادی که موضوعی را جستجو می کنند (مثل “خرید ساعت دیواری Cat”)، افرادی هستند که احتمال خرید آنها، بسیار بالاست.

در صورتی که قصد سئوی سایت فروشگاهی خود را دارید، با سئو روز تماس بگیرید.