عنوان لینک – Anchor Text

عنوان لینک - anchor text

Anchor همان تگ a در html است. anchor text (آنکر تکست) خوانده می شود (anker text).

شما در سطح وب با لینک های زیادی مواجه می شوید.هر لینک یک anchor است.متنی که هر لینک دارد anchor text نامیده می شود.برای مثال آموزش اصطلاحات سئو یک لینک است که عنوان آن (اصطلاحات سئو) می باشد. اگر لینکی متن نداشته باشد و درون آن یک عکس باشد، در حقیقت آن لینک text ندارد و anchor text ان خالی است.این نوع لینک ها لینک های عکسی یا image link نامیده می شوند.

anchor text ها در دنیای link building و ایجاد ساختار مناسب داخل وب سایت، نقش خیلی خیلی پررنگ و حساسی دارند.کسی که دانش کافی در زمینه سئو داشته باشد، اما راجع به اهمیت anchor text ها نداند، دانش او بسیار کم ارزش می شود.

استفاده از عناوین نامناسب برای anchor text می تواند منجر به پنالتی شدن (عقب رانده شدن یا حذف) از نتایج گوگل شود.منظور از عنوان مناسب هم لزوما کلمه کلیدی یا عبارت کوتاه نیست!


مطالب دیگر را از دست ندهید!

4 دیدگاه

    1. لطف بفرمایید مقالات مرتبط با کلمات کلیدی رو مطالعه کنید.آموزش انتخاب کلمات کلیدی.تشخیص رقابت کلمات کلیدی.
      اگر می خواید در کامنت ها از سایت ها بک لینک بگیرید، سعی کنید جوری بگیرید که صاحب وب سایت، فکر کنه مطلبش رو خوندید و حس نکنه اومدید برای بک لینک گرفتن.

  1. آقا محسن طاووسی مطالبتون انقدر خوبه دوره افتادم همشونو دارم می خونم برای بار دوم خیلییی خوبن

  2. در اینجا فکر می کنم منظور شما از عنوان لینک همان متن لینک باشد. آیا عنوان اصلی لینک (یعنی همان که در تگ a با title=’test’ می شود) نیز موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *