خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ با آژانس تبلیغاتی سئو روز با بیش از 10 سال سابقه و از قدیمی ترین سایت های ارائه خدمات تبلیغاتی با تجربه بالا

تبلیغات آنلاین

خدمات تولید محتوا

خدمات بک لینک

خدمات سئو سایت

خدمات دیجیتال مارکتینگ سئو روز

آشنایی با خدمات دیجیتال مارکتینگ سئو روز

با خدمات دیجیتال مارکتینگ سئو روز آشنایی بیشتری پیدا کنید.

در صورتی که شما در کار خود فرد موفقی هستید و کار شما یک حرفه و یا برند مطرح است و یا می خواهید ارتباط موثر تر از پیش، با مخاطبان خود برقرار کنید پس به طور حتم به خدمات دیجیتال مارکتینگ در کار خود نیاز دارید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ سئو روز میتواند برای کسب و کار و برند شما با یک دهه تجربه مکانی مناسب برای خدمات بازاریابی دیجیتال شما باشد .

 

نام دیگر دیجیتال مارکتینگ که برخی از طریق این نام با آن آشنا هستند، بازاریابی اینترنتی است که روز به روز بیشتر جایگاه خود را در دنیا و حتی خانواده های دارای کسب و کار خانگی باز کرده است. این کار با استفاده از فناوری های مدرن دیجیتالی مانند اینترنت و از طریق گوشی های همراه و یا کامپیوتر انجام می شود.

در واقع دیجیتال مارکتینگ زیر مجموعه ای از همان رشته مدیریت بازاریابی است که از طریق آنلاین و با کمک اینترنت انجام می شود.اگر بیشتر درباره دیجیتال مارکتینگ میخواهید بدانید، مقاله دیجیتال مارکتینگ چیست را در سئو روز بخوانید .

هدف کلی از خدمات دیجیتال مارکتینگ

اولین مورد و مهمترین آیتم آن رونق و افزایش بازده کسب و کار می باشد. البته فراموش نکنید که هر کسب و کاری استراتژی خاص خود را باید داشته باشد.

فرض را بر این بگیریم که شما یک تازه کار هستید و محصول خود را به تازگی وارد بازار کرده اید، در این زمان نیاز اصلی شما فروش محصول است.

اما در کنار این موضوع باید بدانید که جذب مشتری شما تا چه اندازه است و در این راه چه تعداد از بازدیدکنندگان به مشتری واقعی تبدیل می شوند.

باید دقت داشته باشید که صفحات خود را به گونه ای طراحی کنید که بتواند بیشترین جذب مشتری را به همراه بیاورد.

محورها و آیتم های اصلی خدمات دیجیتال مارکتینگ

نرخ بازگشت سرمایه یا ROI: مهمترین موضوع در بحث بازگشت سرمایه داشتن کمپین دیجیتال مارکتینگ قوی است و همچنین داشتن راهکارهای درست و قوی برای جذب مشتری.

داشتن آگاهی کامل از برند

 کاری که خدمات دیجیتال مارکتینگ برای ما انجام می دهد در درجه اول بازاریابی در لایه های پیشرفته تر و بالاتر از بازار فعلی است. در واقع برندسازی برای کسب و کار ما و ساخت یک چهره فعال و تاثیرگذار از خود یکی از اهداف مهم دیجیتال مارکتینگ است که از طریق تولید محتوا انجام می شود.

خدمات مناسب برای استارتاپ ها 

باید بدانید که دامنه فعالیت های خدمات دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده می باشد اما مهمترین آیتم بودجه در اختیار و در نهایت حجم مشتری خواهد بود.یکی از مهمترین موضوع ها در حرکت در این مسیر محدود بودن منابع شما در شروع فعالیت است بنابراین باید قدم به قدم در این مسیر حرکت کرد. پس در شروع حجم مارکتینگ خود را با حجم منابع هماهنگ کنید.از طرف دیگر بودجه شما نقش مهمی دارد زیرا یک شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ در ازای حرفه ای بودن در کار خود هزینه ای دریافت می کند که باید آن را مد نظر داشت.

در واقع هدف از دیجیتال مارکتینگ بازگشت سریع سرمایه، یعنی به زبان ساده و سنتی، فروش بیشتر و در نتیجه سود بیشتر است

معرفی روش های بازاریابی

معرفی انواع خدمات و روش های بازاریابی

معرفی انواع خدمات و روش های بازاریابی را در این ویدیو ببینید تا با انواع روشها و نکات مهم و کلیدی آشنایی بیشتری پیدا کنید.

انواع خدمات و روشهای دیجیتال مارکتینگ
آشنایی با بعضی از ابزارهای

سئو (SEO)

خدمات سئو و یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اولین و مهم ترین روش دیجیتال مارکتینگ میباشد.

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین به هرگونه فعالیت برای شناساندن محصول و ایجاد آگاهی در مورد آن و همچنین برانگیختن انگیزه افراد برای خرید آن گفته می شود.

ایمیل مارکتینگ

بسیاری از برندهای بزرگ و تجارت های بسیار پر بازده از این روش بازاریابی به عنوان گام اصلی خود در جهت موفقیت یاد می کنند.

بازاریابی شبکه اجتماعی

به تبلیغ برند و محتوا در کانال‌ های شبکه اجتماعی برای افزایش آگاه سازی در مورد برند، افزایش ترافیک و پیشبرد کسب و کارتان اشاره دارد.

تبلیغات کلیکی

یک روش افزایش ترافیک در سایت، پرداخت هزینه به منتشر کننده تبلیغ شما، به ازای هر بار که روی آگهی شما کلیک میشود، است. یکی از رایج ترین تبلیغات کلیکی Google AdWords می باشد.

خدمات بازاریابی محتوا

خدمات و انجام ایجاد و ارتقاء محتوا به منظور آگاه‌سازی از نام تجاری، رشد ترافیک، ارتقاء و پیشبرد تولید یا افزایش مشتریان.

مزایای استفاده از خدمات بازاریابی دیجیتال

با خدمات دیجیتال مارکتینگ سئو روز نیازی نیست که شما به دنبال مشتری باشید

خدمات دیجیتال مارکتینگ بسیار دامنه وسیع و گسترده ای دارد و در این روش مشتری به سمت شما می آید و نیازی نیست که شما به دنبال مشتری باشید زیرا شاید بتوان گفت که در این روش جذب مشتری به شیوه دیجیتالی انجام می شود.

در این مسیر آژانس هایی در حال فعالیت هستند که بهترین و کارآمدترین نوع خدمات را در اختیار شما قرار می دهند. شما خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید زیرا در هر صورت هدف ” جذب مشتری در فضای آنلاین” است.

به برخی از ابزارهای این کار اشاره کردیم اما باید بدانید که در کنار آنها افراد فعال و یا آژانس ها نیز خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهند که شامل: تبلیغات تعاملی و روابط عمومی از طریق آنلاین می باشد. در کنار اینها استراتژی آنلاین بسیار مهم خواهد بود.(تعامل و روابط عمومی بالا در سئو روز، زبان زد خواص و عام است!)

خدمات دیجیتال مارکتینگ سئو روز

تفاوت دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی یا آفلاین

مهمترین آیتم که باعث تمایز دیجیتال مارکتینگ از سایر روش ها می شود، خاصیت تعاملی این روش است.

وب و اینترنت در واقع ابزاری هستند که در اختیار فرد به راحتی قرار می گیرند تا صاحبان کالا و یا مشاغل بتوانند بدون هیچ واسطه ای با مشتری تعامل مستقیم داشته باشند.

همچنین با کمک شاخص اندازه گیری KPI می توان میزان موفقیت در کمپین تبلیغاتی خود را در این روش به خوبی و به طور کامل اندازه گیری کرد.

0 +
مشتریان فعال
0 +
پروژه های انجام شده
0 +
مشاوران تیم
0 %
مشتریان راضی
استانداردهای انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ

آژانس های دیجیتال مارکتینگ و استانداردهای انتخاب آنها

در صورتی که می خواهید در این مسیر حرفه ای تر عمل کنید بهتر است از آژانس های خبره در این کار کمک بگیرید. برای این موضوع این مراکز باید دارای شرایطی باشند تا شما را به هدف نزدیک تر کنند.

شرایط لازم برای انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب عبارتند از:

کسب موفقیت با روش های خدمات دیجیتال مارکتینگ سئو روز

در نهایت باید برای کسب موفقیت با مارکتینگ جدید در دنیای مدرن امروز و همچنین نوع بازاریابی جدید به خوبی آشنا شد و روش های خدمات دیجیتال مارکتینگ را جایگزین بازاریابی های سنتی کرد تا در دنیای آنلاین و دیجیتال امروز موفق شد. برای رسیدن به این هدف می توان از افراد خبره و ماهر و همچنین آژانس های متخصص در این زمینه همانند سئو روز کمک گرفت.   

برخی از مشتریان ما

آخرین مقالات آموزشی بازاریابی

بازاریابی فعال چیست؟

بازاریابی فعال چیست؟

24 آبان 1400

آیا تا حالا فکر کردین که به بازاریابی دائمی نیاز دارین؟ در این مقاله...

اصول و مبانی اولیه دیجیتال مارکتینگ

اصول و مبانی دیجیتال مارکتینگ

14 آبان 1400

من به عنوان فردی که سالیان زیادی با دنیای دیجیتال مارکتینگ سروکار دارد تا...

روش های جذب مشتری

روش های جذب مشتری اینترنتی برای کسب و کارها

06 آبان 1400

آیا همواره به دنبال راه ها و روش هایی برای جذب مشتریان آنلاین بیشتر...

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

25 مهر 1400

آژانس دیجیتال مارکتینگ یا سایت دیجیتال مارکتینگ و وظایف آنها چیست و مزیای استفاده...

روانشناسی فروش

14 مهر 1400

در دنیای امروز، فروش به یکی از مهم ترین دانش ها و تخصص ها...

بازاریابی محتوای بصری

بازاریابی محتوای بصری چیست؟

06 مهر 1400

روند بازاریابی محتوای بصری در حال حاضر بر این اصل است که چگونه استراتژی...

سوال متداول

پاسخ به بعضی سوالات

سئو روز یک دهه تجربه و با بیش از هزاران پروژه انجام شده می تواند بستری مهم برای ارائه خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای کسب بهترین نتایج در حوزه برندسازی و فروش هر چه بیشتر محصولات، برای مشتریان و کارفرمایان خود باشد .

سئو روز میداند که چطور ترفندهای بازاریابی دیجیتال برای تجارت های کوچک و بزرگ را پیاده سازی و اجرا کند.

واقعیت این است که مردم در مقایسه با ۱۲ سال پیش، بیشتر از ۲ برابر وقت خود را بصورت آنلاین صرف می‌کنند.

وقتی که این را می‌گوییم، یعنی شیوه‌ی خرید مردم تغییر کرده است، بدین معنی که بازاریابی آفلاین مانند قبل موثر نیست.

بازاریابی همواره در مورد ارتباط با مخاطب‌تان در مکان و زمان درست است. و این امروزه بدین معنی است که شما آنها را در جایی ملاقات کنید که بیشتر وقتشان را آنجا صرف می نمایند: در اینترنت.

این روش،پیچیده‌ترین روش بازاریابی است. در این شیوه، کسب‌وکارها سعی می‌کنند با یک هویت ثابت و یکپارچه در تمام کانال‌های بازاریابی (وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل، خرید حضوری، بیلبورد، کیوسک و …) حضور داشته باشند و پیام خود را به صورت یکسان و یکپارچه به مخاطبان منتقل کنند؛ به طوری که برند آنها به راحتی توسط مردم شناخته شود.

تمرکز بازاریابی omnichannel فقط بر روی معاملات انجام شده توسط مشتریان نیست؛ بلکه با گردآوری داده‌های رفتاری کاربران در کانال‌های مختلف و تحلیل همزمان آنها، نیازهای مشتریان، تعاملات آنها با هر یک از کانال‌ها و محصولات و برند را هم بررسی می‌کنند.

به همین دلیل، انتقال پیام‌ها و پیشنهادها به صورت یکسان و یکپارچه در تمامی کانال‌ها، اعم از وب‌سایت، کمپین‌های ایمیلی، شبکه‌های اجتماعی و فروشگاه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
24 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

این پست چقدر مفید بود؟

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.9 / 5. شمارش آرا: 24

تاکنون رأی ندارید! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

24
0
نظر شما مهم است، لطفا نظر دهیدx
()
x