قیمت سئو

قیمت سئو سایت

اگر نیاز به مشاوره دارید پاسخگوی صدای گرمتان هستیم.

قیمت سئو یا تعرفه سئو سایت کاملا به رقابت موضوع شما و کلمات کلیدی،وضعیت رقبای شما، نوع سایت، وضعیت فعلی سایت شما، عمر وب سایت شما بستگی دارد و هیچ قیمت ثابتی ندارد.

به هیچ وجه اینطور نیست که بگوییم سئوی کلمه X در گوگل N تومان می شود.قیمت دادن بدون توجه به رقابت موضوع، کاری بسیار اشتباه و کارشناسی نشده است.خوب بحث تشخیص رقابت نیز، بحث گسترده ای است و عده زیادی فکر میکنند، تعداد نتایج گوگل، می تواند شاخص تشخیص رقابت باشد که افرادی که این گونه فکر می کنند سخت در اشتباهند! پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش تشخیص رقابت کلمات کلیدی و مقاله بررسی چند موضوعات رقابتی سئو در ایران را مطالعه کنید.

اگر شما برای سئوی سایت خود، کلمات کلیدی را انتخاب نکردید و نمی دانید چه کلمات کلیدی برای شما مناسب تر است، تیم سئوروز، با در نظر گرفتن نرخ تبدیل کاربر به مشتری، برای شما بهترین کلمات کلیدی را که منجر به افزایش فروش و مشتری و بازدید و درامد شما می شود، انتخاب می کند.خود شما نیز، می توانید با استفاده از مقاله آموزش انتخاب کلمات کلیدی، اقدام به جمع آوری صحیح کلمات کلیدی وب سایتتان نمایید.برخی سایت ها نیز، اصلا کلمه کلیدی خاصی ندارند مثل سایت های دانلود.تیم سئو روز بهترین روش ها را برای سئوی این گونه سایت ها به کار می گیرد به شکلی که کل صفحات دامنه این گونه وب سایت ها، رتبه مناسبی در گوگل پیدا کند.

برخی کلمات و عبارت ها بسیار پر رقابت است و در نتیجه بسیار پر هزینه است و در عوض برخی عبارت ها حتی با تعداد کلمات کلیدی بالا، ممکن است کم هزینه باشد. همچنین شاید بتوان، سئو در سطوح پایه و ابتدایی را قیمت گذاری کرد.اما منظور ما از قیمت بهینه سازی سایت، قیمت ارتقا رتبه به صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی مد نظر می باشد(نتیجه محور).نه قیمت انجام کارهای پایه بهینه سایت مثل نقشه سایت، بهینه سازی کد ها و … .کارهای پایه بهینه سازی سایت، به طور پیش فرض توسط تیم سئوروز انجام می شود. همچنین نوع سایت (در کنار میزان رقابت موضوع) در قیمت خدمات سئو موثر است.

برای مثال، قیمت سئوی انجمن و تالار گفتگو، نیازمندی، بهینه سازی سایت فروشگاهی ، سایت دانلود ، آموزشی ، شرکتی و … متفاوت است. در بسیار از مواقع سئوی سایت های جدید و تازه تاسیس ممکن است دارای قیمت بیشتری باشد. سابقه سایت شما و اینکه اکنون چه ضعف ها و قوت هایی از نظر سئو دارد، همگی در قیمت گذاری، تأثیر گذارند.

به صورت کلی قیمت سئو از حدود ۱۰ میلیون تومان آغاز می شود و تا بیش از ۲ میلیارد تومان متغیر است.و گاها برای موضوعات رقابتی ممکن است نیازمند هزینه ماهانه برای پشتیبانی باشد. هزینه طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوای رایج مثل وردپرس بسته به نیاز مشتری از یک میلیون تومان آغاز می شود و بسته به نیاز شما متغیر است.همچنین قیمت طراحی سایت با سیستم مدیریت اختصاصی تحت .NET یا PHP از ۴ میلیون تومان تا بیش از ۱۵ میلیون تومان متغیر است.