به سئو روز خوش آمدید

طراحی سایت

طراحی سایت و طراحی وب سایت کاملا حرفه ای طبق جدیدترین فن آوریهای روز دنیا و با پشتیبانی کاملا حرفه ای وب سایت شما در کمترین زمان ممکن . تقریبا با گذشت بیش از 25 سال از عمر طراحی سایت و بوجود آمدن صفحات وب، دنیای طراحی وب و برنامه نویسی های تحت وب بسیار پیچیده تر و تخصصی تر از قبل گشته است.

طراحی وب سایت شاید در اول یک کار بسیار ساده مینمود.

اما در یک دهه اخیر، پیشرفت چشمگیر و عجیب و سریع این حوزه ، شاید برای کمتر کسی قابل تصور بود. امروزه نمیتوان به سادگی از مسئله طراحی وب عبور کرد.

طراحی سایت یک هنر و تخصص است.

با انجام طراحی توسط یک متخصص در این حوزه، میتوان به صورت سریع غیر قابل تصور دنیای کسب و کار کوچکی را به یک غول تجاری تبدیل کرد. کم نبوده اند شرکت های اینترنتی که از یک جای کوچک در یک شهر کوچک در یک کشور شروع به فعالیت کرده اند و در حال حاضر یک شرکت چند ملیتی با دفاتر تجاری بزرگ هستند. طراحی سایت نوعی علم معماری، هنر ، برنامه نویسی و تلفیقی از ذوق و سلیقه است. امروزه کمتر کسی است که لزوم داشتن خانه مخصوص خود در دهکده جهانی را کم اهمیت بداند. ساخت این خانه میتواند مستحکم یا نا استوار انجام گیرد. چنانچه از متخصصان این حوزه استفاده نشود این خانه عمر طولانی نخواهد داشت.همچنین برای آموزش طراحی سایت مقالات را دنبال کنید و به اشتراک بگذارید.

۰۴ اسفند
۱۳۹۵

گام به گام با ساخت وب سایت بدون برنامه نویسی

وب سایت دقیقا چیست و چه تفاوتی بین وب سایت و وبلاگ وجود دارد ? چرا باید هزینه بیشتری پرداخت تا وب سایت داشته باشیم نه وبلاگ? پاسخ : وب سایت را می توان یک ساختمان بزرگ مجسم کرد که شما مدیریت آن را در دست می گیرید اما در مقابل